03 Eylül 2013 #1991064

Denizbank Kampanya Taahhütünü Yerine Getirmiyor!

Denizbank Bonus kredi kartı kullanıcısı olmam hasebiyle bilgilendirildiğim 'Heryer' kampanyasına SMS yoluyla katılarak, 23.08.2013 saat 15:45'de onay mesajı aldım. Kampanyaya göre 100 TL üzeri peşin işlemler otomatik 4 takside bölünüyor. Onay mesajından sonra 811 TL'lik harcama yaptım ve işletmenin taksitlendirme talebini kampanya taahhüdüne güvenerek kibarca reddettim.


Düzenli olarak kontrol ettiğim kart bilgilerinde taksitlendirme yapılmadığını fark edip, internet ve telefon yoluyla 3 kez düzeltme istedim. Gelen cevaplar talebin oluşturulup ilgilenileceği yönünde baştan savma cevaplardan öteye gidemedi. Ekstre tarihi geldi hala gelişme yok. Acilen bu işlemin 4 takside bölünmesini rica ederim.

Tayfun 71 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi03 Eylül 2013

    Müşterimiz Sn Tayfun K. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön