09 Eylül 2013 #2002538

Denizbank Kampanya Şartlarına Uymuyor!

Bonus kredi kartı ile 100 TL ve üzeri için eylülde harca aralıkta öde kampanyası için telefonla belirtilen numaraya istenilen mesajı çekip,karşı taraftan kampanyaya katıldığıma dair olumlu yanıt gelmesine rağmen, 2 Eylül'de yapmış olduğum 3 adet 100 TL üzeri harcamanın 16 Eylül'de ödenmesi tarafımdan talep edilmiştir. Denizbank internet sitesindeki şikayet formu çalışmadığı için internet bankacılığı üzerinden itirazım göndermeme rağmen hala dönüş veya gerekli düzeltme yapılmamıştır.

Özkan 50 Okunma

Cevaplar

  • Özkan15 Eylül 2013

    Şikayet konusu kredi kartının ekstresini son ödeme günü geldi,banka kendi hatasını hala düzeltmiş değildir. Yarın hem BDDK hem de TÜKETİCİ HAKEM HEYETİNE şikayetimi veriyorum.

  • Denizbank Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimiz Sn Özkan D. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön