21 Şubat 2013

Denizbank Kampanya Puanlarını Vermedi!

Denizbank ın sevgililer günü kampanyasına katılmak için sms yolladım ve bana kaydımın alındığına dair sms bildirimi geldi.Bunun üzerine 2 adet 100 TL üzeri mücevherat alışverişi yaptım.40 tl bonusun yatmadığını farkedince müşteri hizmetlerini aradım,kaydımın olduğunu en geç ertesi gün bonusumun yatacağını yatmazsa tekrar aramamı söylediler.


Ertesi gün yatmadığını farkedince tekrar aradım bu seferde kaydımın olmadığını ve kullandığım gsm operatörüyle konuşmam gerektiğini söylediler.Her bonus kazandığımda aynı şeyi yaşıyorum ya yarım saat müşteri hizmetlerinde bekletiyorum yada en az 6 7 sefer aramam gerekiyor.Nasıl bir banka hizmeti anlamadım.

Sumeyra 86 Okunma

Cevaplar

 • Sumeyra22 Şubat 2013

  ’Denizbank’tan sevgililer günü kampanyası olarak 14şubat’a kadar 2 sefer 100TL’lik mücevherat alışverişine 40TL vaat ediliyordu. Buna istinaden kampanya katılım koşulu olan SMS’i göndermiş ve alışverişleri yapmama rağmen vaad edilen bonus kartıma yüklenmedi. Bununla ilgili talebimi ilettiğimde müşteri hizmetleri sistemde kaydınız gözükmekte en geç yarına kadar yüklemesi yapılır şeklinde geçiştirdi. Ancak 3 gün geçmesine rağmen hiçbir yükleme yapılmadı,müşteri hizmetlerini tekrar aradığımda ise kaydımın olmadığını söylediler. Konuyu müşteri memnuniyet hattına taşımama rağmen çözüm sunmadılar.Vaat ediliyor ancak yerine getirmek söz konusu olduğunda hep mağdur ediyor

 • Sumeyra22 Şubat 2013

  Hala geri dönüş yapmadınız,teşekkürler denizbank

 • Sumeyra22 Şubat 2013

  Denizbank’tan sevgililer günü kampanyası olarak 14şubat’a kadar 2 sefer 100TL’lik mücevherat alışverişine 40TL vaat ediliyordu. Buna istinaden kampanya katılım koşulu olan SMS’i göndermiş ve alışverişleri yapmama rağmen vaad edilen bonus kartıma yüklenmedi. Bununla ilgili talebimi ilettiğimde müşteri hizmetleri sistemde kaydınız gözükmekte en geç yarına kadar yüklemesi yapılır şeklinde geçiştirdi. Ancak 3 gün geçmesine rağmen hiçbir yükleme yapılmadı. Konuyu müşteri memnuniyet hattına taşımama rağmen çözüm sunmadılar.Vaat ediliyor ancak yerine getirmek söz konusu olduğunda hep mağdur ediyor.

 • Denizbank Temsilcisi21 Şubat 2013

  Müşterimiz Sn Sumeyra S. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön