29 Nisan 2016

Denizbank Kampanya Mesajı Katılımı!

Denizbank bana 18 Nisan 2016 tarihinde cep telefonuma ayın 18-31 Nisan 2016 tarihleri arasında 100 TL paracardınla harcama yapmana karşılık 20 TL Bonus kampanyası mesajı gönderdi. Bende mesaj ile denilen şekilde katılım sağladım. Fakat mesaj onayı gelmedi. Gelmeyince müşteri hizmetlerini telefonla aradım. Evet mesajını gelmiş şu an teknik bir nedenle bekliyor. 24 saat içerisinde size gelecek dedi.

1 gün bekledim gelmedi tekrar aradım. Şu an ara yüzde mesaj cevabınız bekliyor, en kısa zamanda size gelecek denildi. 1 gün daha geçti. İnternetten bankaya mail attım cevap yok. Yine aradım, sorununuzu bir an önce çözülmesi için ilgili yere iletiyoruz cevabı, tekrar aradım. Size dönülecek, tekrar mail attım, cevap yok, yine mail attım yine cevap yok. Bugün 29 Nisan 2016 kampanyanın bitmesine 2 gün var halen cevap yok, bu nasıl bir hizmet anlayışı, bu nasıl bir bankacılık?

Ruhi 233 Okunma

Cevaplar

 • Ruhi06 Mayıs 2016

  Kampanya biteli 8 gün oldu hala telefon mesajı takılı kaldığı yerde duruyor herhalde, dönüş yapılmadı. Bu mudur bankacılık... .

 • Ruhi04 Mayıs 2016

  DenizBank'ın bankacılık hizmetlerinden asla ama asla hiç memnun değilim. çünkü isteklerinize hiçbir şekilde dönüş yapılmıyor, ve sorunları çözemiyorlar. Sizi geçiştirip başlarından atıyorlar. Çözüm odaklı bir bankacılık hizmeti vermiyorlar. 18 Nisan 2016 tarihindeki başlattığı kampanyaya 3 Mayıs 2016 oldu cevap veremediler. Kampanya 30 Nisan 2016 tarihinde bitti. Artık siz düşünün ve değerlendirin. Böyle bir bankayla çalıştığım için pişmanım. Sürem dolduğunda hemen başka bir bankayla çalışacağım.

 • Ruhi03 Mayıs 2016

  Bugün ayın 3 Mayıs 2016 Salı Denizbank hala müşterisine dönüş yapacak yazıklar olsun çünkü kampanya süresi bitti. Bana boşuna mesaj çektirip, kandırdılar. Bu bankanın kampanyalarına sakın inanmayın... .

 • Ruhi29 Nisan 2016

  Sayın Denizbank yetkilisi gerekli incelemeleriniz yukarıdaki yazımda da belirtmiş olduğum gibi 10 gün oldu. Ne yani 3 hava limanı ihalesimi bu bir mesaja cevap vermek 10 gün sürüyor. Kaldıkı size defalarca hem internet sitenizden hem de 4440801 numaralı hattınızdan aradım. Sonuç şu an yukarıdaki vermiş olduğunuz cevap gibi gerekli incelemeler yapıldıktan sonra diyorsunuz. Çocuk mu kandırıyorsunuz siz işinizi iyi yapın lütfen, digger bankalar gibi... .

 • Denizbank Temsilcisi29 Nisan 2016

  Müşterimiz Sn Ruhi S. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön