Denizbank ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi

Denizbank Kampanya Doğru Hizmet Sunmuyor

1.169
Ayşegül
Ayşegül 28 Mart 10:56
Denizbank Kampanya Doğru Hizmet Sunmuyor

Merhaba, Denizbank hesabı açıp kredi kartı başvurusunda bulundum. Faizsiz 6 ay taksitli 10.000 TL Nakit avans kampanyasından faydalanmak istedim. Kartım dün geldi fakat nakit avans çekmek istediğimde faiz hesaplıyor. Konu hakkında desteğinizi rica ederim

Denizbank Logo
Denizbank28 Mart 12:50
  • profile
1 Destekçi

Benzer Şikayetler

profile
255
4 gün önce

Denizbank Kredi Kartı Başvurusu

Denizbank maaş müşterisiyim. Sürekli Denizbank kullanıyorum fakat kredi kartı başvurusu yapıyorum, bana kredi kartı bile verilmiyor. Çok nadir kullandığım banka bile kredi ve kredi kartı çıkardı. Bana yazık diyorum, farklı bankalar daha iyiymiş bunu anladık.

profile
Nur
240
5 gün önce

Denizbank Yıllık Üyelik Ücreti

Sonu 1937 ( H***) olan kredi kartıma bağlı ek karta 171.50 TL tutarında yıllık üyelik ücreti kesildi. Kredi kartı başvurusu sorasında böyle bir ücret olduğuyla ilgili hiçbir bilgi yoktu. Kesilen tutarın kredi kartıma iade edilmesini istiyorum.

profile
232
1 hafta önce

Denizbank Şube Ve Müşteri Hizmetleri Anlaşmazlığı

Denizbank ek kart ve asıl kredi kartı başvurusunda bulundum. Kartların hesabımın bağlı olduğu Gaziosmanpaşa Beşyüzevler şubesine teslim edilmesini istedim. Mesaj geldi, 'kartlarınızı alabilirsiniz' diye. Şubeye gittim, asıl kartı teslim edeceklerini, ek kartımı bana vermeyeceklerini eşimin gelmesini...

  • profile
  • profile
  • profile
3 Destekçi
  3 Yorum
profile
141
3 hafta önce

Denizbank Yıllık Kart Aidatı

Denizbank kredi kartım başvuru yaparken yıllık aidat olmadığı söylendi. Olması durumunda arayıp ferdi ödeme yapılacağı söylendi ama kartımdan 345.50 TL ödeme alındı ve geri iade edemeyeceklerini söylediler. Tutarın geri ödenmesini istiyorum, şikayetçiyim.

Denizbank Yıllık Kart Aidatı
profile
382
08 Mayıs

Denizbank Kredi Kartı Verilmiyor

Merhaba devlet memuruyum ve kredi kartı borcum olmamasına rağmen kredi kartı vermiyorlar. Risk raporuna göre de herhangi bir borcum yok. Geçmiş borçlarımı ödedim icralık herhangi bir borcum yok buna rağmen kredi kartı başvurum olumsuz sonuçlanıyor. Yardımcı olur musunuz?

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .