21 Şubat 2013 #1645076

Denizbank Kampanya Bonuslarını Yüklemiyor!

Denizbank kampanya bonuslarını ya geç yüklüyor ya da hiç yüklemiyor. Şimdiye kadar bütün kampanya kurallarını yerine eksiksiz getirmeme rağmen 5 kampanyadan 3 ünde bonusları yüklemiyor. Müşteri temsilcilerini aradığımda türlü türlü mazaretler sunarak bıktırma politikası uyguluyorlar.


Kredi kartı kampanyalarından anlayan biri olarak hiçbir şekilde hata yapmıyorum. Ama hakkımı aradığımda binbir dereden su getiriyorlar. Sadece ben değil bütün arkadaşlarımdan aldığım haberlere göre Denizbank genel anlamda kampanya bonuslarını yüklemiyor.

Ahmet 84 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet22 Şubat 2013

    Bonusların yüklenmesiyle ilgili hala bir mutabakata varamadık.Bıktırma politikası uygulanmaya halen devam ediliyor.İnsanlar katıldıkları kampanyalardan kazandıkları bonusları böyle peşlerine düşerekmi alacaklar.Kaldı ki kaç kişi hakkını arıyor.3 lira için 5 lira harcayarak hakkımı ararım.Banka yetkilileri gerekli düzenlemeleri yapmazlar ise tanıdıklarımında yüklenmeyen kampanya bonuslarıyla birlikte davacı olacağım.

  • Denizbank Temsilcisi21 Şubat 2013

    Müşterimiz Sn Ahmet E. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön