10 Eylül 2013 #2004159

Denizbank Kafasına Göre Kampanya Şartı Oluşturuyor!

Denizbank tarafından yeni müşteri olduğumuzdan temmuz ve ağustos ayında 500 TL ye kadar market ve akaryakıt harcamalarının yüzde 10' u kadar para iadesinin yapılacağı kampanyaya kayıt oldum. Ağustos ayında ise Denizbonus akaryakıt kampanyası duyuruldu ve buna da kaydımı yaptırdım. Kampanya koşullarında başka kampanyalarla birleştirilemeyeceği hakkında hiç bir ibare bulunmadığından harcamalarımı gerçekleştirdim.


Yatması gereken iadem iki kampanyanın birleşmeyeceği söylenerek yatırılmadı. Görüştüğüm müşteri temsilcisine ise şikayet kaydımın olduğunu ve bu durumdan mağdur olduğumu belirttim. Müşteri Hizmetleri ise şikayet kaydı alamayacağını alsa da değişmeyeceğini belirtti. Böyle bir iş olabilir mi?

Volkan 43 Okunma

Cevaplar

  • Volkan13 Eylül 2013

    sorunum çözülmüştür..gerekli tutar kredi kartı hesabıma yatırılmıştır..yanlız haklı olduğumuzu illa herkese duyurduktan sonra mı çözüme kavuşması gerekmektedir..MH biriminizdeki çalışanların üslüp ve yaklaşımları yeterli düzeyde bulunmamaktadır..Bu konunun tekrar yaşanmamasını insanların mağdur olmamasını temenni ederim..

  • Denizbank Temsilcisi10 Eylül 2013

    Müşterimiz Sn Volkan İ. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön