02 Nisan 2013 #1719816

Denizbank İstemediğim Halde Kredi Kartı Gönderip Kart Aidatı Çıkardılar İptal Etmiyorlar!

Maaş aldığım ve otomatik ödemelerimin olduğu banka, istemediğim halde kredi kartı göndermişti. İptal için başvurmama rağmen her seferinde size döneceğiz deyip atlattılar. Sonra aidat gelmiş tekrar aradım iptal dediler. Tekrar borç öde mesaj geldi 3-4 defa aradım bonus verelim, iptal ettirmeyin dediler. Bonus monus istemem dedim iptal edin size döneceğiz deyip kapatıyorlar.


Hem iptal etmiyorlar sonra aidat istiyorlar. Son kez aradıklarımın birinde kartınızı kırıp atın iptal ettik aidatı sildik dediler ama hala ödeyin mesajı geliyor ve faizlenerek çoğalıyor. Otomatik ödemelerimi iptal ettirdim. İmkanım olsa maaşımı bile oradan almayacağım. Beni bu sıkıntıdan kurtarın lütfen. Yardımlarınızı bekliyorum.

Ömür 73 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi02 Nisan 2013

    Müşterimiz Sn Ömer S.tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön