14 Mayıs 2013 #1796422

Denizbank İsteksiz Çalışan Personel!

Herhangi bir çalışan , herhangi bir sebepten dolayı motivasyon kaybı yaşayabilir. Fakat bu motivasyon kaybı süreklilik arz etmemeli , müşteriye yansımamalıdır.
Bir şubenizde çalışan bir personeliniz var , defalarca işlemimi yanlış yaptı. Zaten çalışan insanlar olarak zor şartlarda banka şubelerine gidebiliyoruz. Derdimi anlatıp imzalı form doldurup bir gün ardından "kusura bakmayın eksik/yanlış forma imza atmışsınız" diye tekrar şubeye çağırması , bankacılık sektörü için 2013 yılında tam bir facia şeklinde değerlendirilmelidir.
İsmini ve şube adını burdan belirtip deşifre etmek istemiyorum. Maaş kartım olmasa Denizbank ile çalışmak istemiyorum.

Murat 38 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Müşterimiz Sn Murat K. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön