19 Şubat 2013 #1641831

Denizbank İşletim Ücreti Alıyor!

Denizbanktan eylül 2012 tarihinde kredi kullandım. banka bana kredi kartı da verdi. ben de kredi kartını kullanmaya başladım. her ay gelen kredi ve kredi kartı extrelerinden bir miktar fazla para gönderiyorum.


Ocak 2013 e geldiğimde bir baktım benim Denizbank a borcum var hemen telefon ettim. bana bir şey söylemediler. arkasından internet şifresi alarak interaktif işlemlere girdim bir de ne göreyim Denizbank benden her ay hesap işletim ücreti alıyor ve bu parayı bana bildirmiyor.


Yani hiçbir ekstrede bu parayı aldıklarını göremiyorum. hatta mayıs 2012 de bile hesap işletim ücreti almış. Denizbankı şiddetle kınıyor ve protesto ediyorum.

İsmail 47 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi19 Şubat 2013

    Müşterimiz Sn İsmail P. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön