15 Nisan 2013

Denizbank İşletim Ücreti!

Denizbanktan ocak 2011 de bakırköy şubesinden kredi çektim, çeker çekmez bana hesap ve kredi kartı açıldı, ve o tarihten bu yana hem kredi kartına , hemde açtıkları banka hesabına hesap işletim ücreti adı altında para kestiler.

En son olarak dün yanı 13. 04. 2013 tarihinde kredi borcumu ödemeye gittiğimde, ocak şubat mart nisan vs. . hesap işletim ücreti 7 şer tl kesmişler+yok bSmv+yok kdv matrahı vs. . 70-80 tl ücret, bu bedeli de khm denilen yerden otomatik kesiyor. benden kesilen tüm hesap işletim ücretlerini, kredi kartım ve hesap işletim olmak üzere iadesini istiyorum+khm nin iptalini istiyorum. . kafama da takTım hukuki yollara sonuna kadar başvuracağım.

İbrahim 40 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi15 Nisan 2013

    Müşterimiz Sn İbrahim S. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön