14 Şubat 2013 #1632010

Denizbank İşlemler Hatalı Yapılıyor!

İşyerimde yaklaşık 2, 5 yıldır Denizbankın pos cihazını kullanmaktayım. Şehir dışından ürün talepleri için Denizbank Alsancak şubesine mail order başvurusunda bulundum fakat mail order talebim kabul edilmedi. Aradan 1 hafta sonra işyerime bir pos cihazı daha gönderilmiş ve böyle bir talebimde olmadı.


Pos destek bölümü ile görüştüğümde mail orderlı pos cihazı tarafınıza gönderilmiş diyor fakat gelen cihaz mail ordera kapalı. Pos cihazını bağlayan kişide mail order şubenin direktifinde açılır diyor. Mail order talebini kabul etmeyen şube neden yeniden pos cihazı gönderiyor ?
Ayrıca işyerimin adresi sliplerimde hatalı çıkıyor. (2 yıldır düzeltilmedi).

Önder 92 Okunma

Cevaplar

  • Önder18 Şubat 2013

    tarafıma halen dönüş olmamıştır, pos cihazının aidatından sorumlu olmadığımı bildirmek isterim.

  • Denizbank Temsilcisi14 Şubat 2013

    Müşterimiz Sn Önder Y. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’na iletebileceğinizi belirtmek isteriz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön