09 Nisan 2013 #1731975

Denizbank İptal Edilen Kartın İade Edilmeyen Kart Ücreti!

Kart ücreti olmayacağını söylemelerine rağmen kart ücreti yansıyan ve iptal ettiğimiz yeni kartın ücretinin iadesini rica ederim.

Hamdi 50 Okunma

Cevaplar

  • Hamdi09 Nisan 2013

    Bir bankanın kart ücretini ödeyerek takımınıza maddi destek oluyorsunuz gibi duygusal sözlerin arkasına sığınarak müşterilerini etkilemesi ne kadar doğru bir davranıştır?Yeni kart olduğu halde ve kartı iptal etmemize rağmen bu ücretin iade edilmeyeceğinin belirtilmesi ve her türlü ödemeye mahkum bırakılmanız ne kadar doğru bir davranış olabilir?Sizin gibi büyük kurumların bu sözleri sarfederken takımlarla yaptığınız sözleşme vb. olabileceğini ve buna dayanarak maddi destek olduğumuzu belirttiğinizi umuyorum. Zaten başka türlü müşterilerinizi bu şekilde kandırmayacağınızı tahmin ettiğim için müşteri memn. adına takıma maddi destek sağladığını veya ödemeye zorladığınız tutarın nereye gideceğine dair bilgi/belgenin paylaşılmasını rica ediyorum.

  • Denizbank Temsilcisi09 Nisan 2013

    Müşterimiz Sn Hamdi B. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön