02 Nisan 2013 #1719365

Denizbank İnternet Bankacılığı Mağduru Olmak!

Bugün çalışırken bir ödemem için Denizbank hesabıma eft yaptım. İşyerinde olduğumdan bir telefon geldi ve tam şifremi girmişken süre aştı,süren telefon görüşmesi bitince farkında olmadan hatalı şifre girmemden dolayı bloke oldu giriş. Üstelik te 48 saat gibi bir süreliğine,çok acil bir ödemem yapmam gerekiyor ve müşteri destek hattından banka kartı numaram ve şifremi girmem gerektiğini söylediler.


Başka hiçbir şekilde blokasyon kalkmıyor! Diğer bankaları kullanıyorum, böyle anlaşılmaz bir uygulama görmedim, sonuçta arayan benim numaram, doğrulanıyor aradığımda ve başka şekillerde de doğrulama yapılabilecekken (şifremi hatırladığım halde) blokasyon banka kart numaram olmadığı için kalkmıyor!

Bahar 82 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi02 Nisan 2013

    Müşterimiz Sn Bahar İ. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön