14 Ekim 2016 #6689086

Denizbank İletişim Sorunu

Denizbank Beyazıt şubesinde hiç kimse telefonlara bakmıyor müşteriyi şubeye gitmeye mecbur ediyorlar telefonlara bakmayacaklarsa boşuna masalara telefon koymasınlar iş yerimiz için yeni nesil yazar kasa aldık 3 hafta oldu yükleme yapılmadı ne şube ne de müşteri hizmetleri oralı olmuyor.

Mehmet 120 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet12 Kasım 2016

  Bu kadar zaman oldu şubeden yinede ses seda yok

 • Mehmet21 Ekim 2016

  Bu mesajı ikinci defa yazıyorum ilgisizlıik had safhada Denizbank Beyazıt şubesinde hiç kimse telefonlara bakmıyor müşteriyi şubeye gitmeye mecbur ediyorlar telefonlara bakmayacaklarsa boşuna masalara telefon koymasınlar iş yerimiz için yeni nesil yazar kasa aldık 3 hafta oldu yükleme yapılmadı ne şube ne de müşteri hizmetleri oralı olmuyor.

 • Mehmet18 Ekim 2016

  Arayıp bekleyin dediler telesekretere aktardılar ilgilenmek bumu

 • Denizbank Temsilcisi14 Ekim 2016

  Müşterimiz Sn Mehmet A. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön