24 Nisan 2013 #1761022

Denizbank Hesp İşletim Ücreti Almaktan Vazgeçmiyor!

Denizbank tan konut kredisi kullandım, krediyi kullandığım sırada hesabımdan hesap işletim ücreti alınmayacağı tahattutu verildi. Bir süre hesap işletim ücreti alınmadı, daha sonra ne olduysa hesap ücreti almaya başladılar. İtiraz edince iki adet otomatik fatura ödeme talimatı vermemi eğer verirsem ve düzenli ödersem alınmayacağını söylediler.


İki adet ödeme talimatı verip ödemelerimi düzenli olarak yapmama rağmen hesap son 3 aydır hesap işletim ücretini yeniden almaya başladılar. Defalarca destek hattıyla görüşmeme rağmen, destek hattındaki çalışanlar da düzenli ödediğimi ve alınmaması gerektiğini söylemelerine rağmen değişen birşey olmadı.

Serkan 28 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi24 Nisan 2013

    Müşterimiz Sn Serkan K. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön