17 Eylül 2013 #2016666

Denizbank Hesaptan Düşen Paranın Bankamatikten Çekilememesi!

25 Ağustos'ta Denizbank'ta bulunan hesabımdan para çekmek için F**** ATM'sini kullandım. Çektiğim 400 TL'yi ben para gözünden alana kadar makine içine aldı. Daha sonra hesabımı kontrol ettiğimde 400 TL'nin hesabımdan düşmüş olduğunu gördüm. Durumu önce Denizbank yetkililerine bildirdim.


Fakat hiç ilgilenmediler ve F*****'tan sorunumu çözmemi söylediler. Aynı durumu F****'ta da yaşadım ping pong topu gibi bir ona bir buna git gel git gel. En sonunda Denizbank yetkililerine patladım ve bana matbu bir form doldurttular. Telefonla aranacağım bana bildirildi fakat o gün bu gündür ne arayan var ne soran.

İbrahim 115 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim09 Ekim 2013

    Şikayetim çözülmedi hala devam ediyor. Hala paramı geri alamadım. Denizbank buradaki şikayetten 2 gün sonra beni aradı ve yeni bir form doldurtturdu. Aradan 20 gün geçmesine rağmen ne arayan var ne soran. Gerçi haklarını yemeyeyim kredi vermek için, limit arttırmak için vesaire şeyler için sayamadığım kadar arandım bu 20 gün içinde. Benim gibi emekli parasıyla geçinmeye çalışan birinin 2 aya yakın süredir parasını zapteden Denizbank'a hakkımı helal etmiyorum.

  • Denizbank Temsilcisi17 Eylül 2013

    Müşterimiz Sn İbrahim K. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön