04 Şubat 2014 #2275922

Denizbank Hesap Numaramı Öğrenemiyorum!

03.02.2014 tarihinde sabah 09:00 civarı Denizbank Ataşehir Örnek mahallesi şubesine hesap açtırdım. Hesap bilgilerim için ana şubeyi öğrenmem gerektiğini söylediler evraklarımın oraya gitmesi gerekiyormuş.


Ana şubenin 4. Levent olduğunu söylediğimde kuryeyle hemen göndereceklerini ve hesap numaramı oradan öğrenebileceğimi söylediler. Defalarca aramama rağmen 4.Levent şubesine ulaşamıyorum. 3 kez operatöre bağlandım ve aktifleştirme olmadığı söylendi. Örnek mah. şubesini tekrar aradım 4.Leventle irtibata geçip beni bilgilendireceklerini söylediler hala arayan yok.


En son operatöre bağlandığımda 4.Levent'e gitmemin daha doğru olacağını söylüyor. Hesap açtırmak için 4.Levent'e niye gideyim diğer şubeler niye var?

Burcu 66 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi15 Mayıs 2014

    Müşterimiz Sn Burcu M. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

  • Burcu15 Mayıs 2014

    Dün saat 9.22 itibariyle hesap işletim ücretiniz iade edilmiştir mesajı aldım telefonumdan.Ancak hesap hareketlerime baktığımda böyle bir iade yok.Dün 3 kez farklı müşteri temsilcileriyle görüştüm hala geri dönüş olmadı 4.levent şubesine de ulaşamıyorum her zamanki gibi.

  • Denizbank Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimiz Sn Burcu M. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön