10 Eylül 2013 #2004630

Denizbank Hesap Kesim Ücreti!

Denizbank'ta bulunan maaş hesabımdan kesintiler var. Bu konu hakkında bilgi verilmesini ve bu kesintilerin iadesini talep ettim ve bunu gidereceklerini söylediler fakat bu konu hakkında ciddi bir yaklaşım nede konu hakkında diyalog kuran oldu.


Denizbak maaş hesabıma maaşım yatıldığı an kesinti ya güvenerek bankanızı seçmiş olmam beni hakikatten hüsran içinde bıraktı + bankanızdan kredi kartı talep ettim (halbuki ihtiyacım yok değerlendiriliyor ibaresi çok uzun zamandır sistemde buna da dönüş yok, olumlu yada olumsuz) Denizbank sadece paranızı yatırın hizmet almayın prensibi doğrultusunda, bankanızla çalışmak /çalışmamak tabi ki biz bireysel kullanıcıların elinde, güvenim zedelendi.

İrfan 42 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi10 Eylül 2013

    Müşterimiz Sn İrfan A. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön