25 Ocak 2014 #2255856

Denizbank Hesap İşletim Ücretlerinin İadesini İstiyorum!

Açtırdığım vadesiz hesaptan, daha bir sene dolmadan, önce ayda 7 lira, sonra 8 lira, şimdide 1 şubattan itibaren 9,5 lira kesileceği mesajını aldım. İşsizim ve babam destek olmak için ayda cüz'i miktar para göndermek için bu hesabı açtırdı bana.


O da kesile kesile bir hal oldu. Faturam yok otomatiğe bağlatayım, benka bana onlarla çalıştığım için ceza mı kesiyor? Bunca zamandır verdiğim hesap işletim ücretlerinin iadesini talep ediyorum, haksız yere mağdur ediyorlar.


Bundan böyle de kesilmemesini istiyorum yoksa hesabı kapatmak zorunda kalacağım. Çözüm eli uzanmazsa da ömrüm boyunca Denizbank ile çalışmayı düşünmüyorum.

Burcu 61 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimiz Sn Ş. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön