15 Nisan 2013 #1744289

Denizbank Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum!

2013 mart ayında Adana Seyhan Denizbank şubesinden açtırdığım vadesiz hesabım için ilgili bankanın 2012 mayıs ayından itibaren hesabımdan hesap işletim ücreti adı altında kesinti yaptığına dair daha öce sitenize bildirimde bulunmuştum. Sağlanan iletişimden sonra banka iadeleri yapacağını belirtmiş, yapmış, sonra da 2013 ocak, şubat, mart ayları için kesinti yapmıştı. Bunu da burada belirttim. Bu kesintileri de iade edeceklerini belirttiler ve ettiler. Şimdi nisan ayı için yine kesinti yaptılar. İade için görüştüm. Talebimi olumlu bulmamışlar. 2 otomatik ödeme talimatım olmasına rağmen kesinti yapıyorlar. Gerekçe olarak 2. faturanın kesinti tarihinde son ödeme tarihinin gelmemiş olmasıymış.

Süleyman 66 Okunma

Cevaplar

  • Süleyman16 Nisan 2013

    Denibank Adana Seyhan Şubesinde bulunan vadesiz hesabımdan şube nezdinde bulunan iki otomatik ödeme talimatım olmasına ve ikisinin de banka tarafından ödenmesine rağmen hesabımdan nisan ayı için hesap işletim ücreti alındı. Sorunu bankaya ilettim. "Yasal mevzuatımız gereği hesap işletim ücreti kesme tarihimiz sizin faturalarınızın ödeme tarihinden önce olduğu için kesinti yaparız, yaptığımız kesintiyi de geri iade etmeyiz." dediler. Ben haksız ve hukuksuzca alınan paramın tarafıma iadesi için ilgili bankadan paramı siteniz nezdinde istiyorum. Alana kadar da peşlerini bırakmayacağım.

  • Denizbank Temsilcisi15 Nisan 2013

    Müşterimiz Sn Süleyman Y. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön