12 Şubat 2014 #2290986

Denizbank Hesap işletim Ücreti Ve Hesap Kapatma Problemi!

Citibank Denizbank'a satıldıktan sonra Citibank kredi kartı ücretimi ödeyebilmek için herhangi bir sözleşmem ve imzam olmaksızın vadesiz tasarruf hesabı açıldı. Bu hesap üzerinden kredi kartı borcumu ödeyebileceğimi söylediler.


Şubat ayında da 8 tl hesap işletim ücretini cart diye kestiler. Kredi kartı borcumu kapattıktan sonra açık ne kadar hesap varsa kapatılmasını müşteri hizmetlerinden talep etmeme rağmen şubeye yönlendirildim.


Ben size bana hesap açın diye herhangi bir başvuruda bulunmadım, bir sözleşme imzalamadım, aslen sizin müşteriniz değilim ,elimde ne banka kartınız nede kredi kartınız mevcut hesap kapatmak için şubeye neden gidiyorum. Beni buna zorlayan kanuni olarak ne var?

Tayfun 118 Okunma

Cevaplar

  • Tayfun17 Şubat 2014

    Denizbank 'tan diğer kurumsal firmalar gibi aynı bilindik laflar. Prosedürlerimiz böyle diye başlayan klişe çözüme yönelik hiçbir girişim mevcut değil. Ben o hesabı kapatmak için şubeye gitmeyeceğim çünkü bana hesap açmanıza dair size yapılmış bir başvurum yok ve elinizde tarafımdan imzalanmış bir sözleşme de yok. Buyrun istediğiniz kadar hesap işletim ücreti işleyin hesaba lakin bankanızla zaten birdaha asla çalışmayacağım boşu boşuna serverlarınızda yer işgal edecek

  • Denizbank Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimiz Sn Tayfun K. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön