29 Aralık 2014

Denizbank Hesap İşletim Ücreti Kesti

07/07/14 Tarihinde Denizbank'tan 17 bin TL tutarında kredi çektim ve haliyle krediye bağlı bir hesap açıldı. Denizbank'ta çalışan banko görevlisi bir paracard vererek kredi ödemesini bu kart ile yapabileceğimi herhangi bir ücreti olmadığını söyledi.


Aylık kredi taksit tutarı 772 TL bu yüzden ATM'den 775-780 yatırıp kredimi ödüyorum. 5 ay sonra fark ettim ki yatırdığım fazla paralar sürekli sıfırlanıyor, hesapladığım zaman toplam 16,60 TL ücret kesilmiş. Bankayı arayıp sorduğum zaman kart ücreti değil hesap işletim ücreti olduğu söyleniyor. Müşterilerinize ücretsiz olduğunu söyleyip paracard veriyorsunuz ve sonrasında hesap işletim ücreti kesiyorsunuz bu yaptığınız tüketiciyi kandırmaktır.

Metin 1.757 Okunma

Cevaplar

  • Metin05 Ocak 2015

    Hızlı geri dönüş için teşekkürler fakat benim sorunumun çözümü ile ilgili bir gelişme olmadı. Ben sorunumu size açıkça belirtiyorum siz bana THH ye başvurabilirsiniz diyorsunuz.

  • Denizbank Temsilcisi29 Aralık 2014

    Müşterimiz Sn Metin T. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön