22 Mart 2013 #1699148

Denizbank Hesap İşletim Ücreti Kesmesinden Şikayetçiyim!

Konut kredisi kullandığım Denizbank Kırşehir şubesi 3 yıldır her ay hesabımdan hesap işletim ücreti alıyor. Talep ettiğim krediyi elime vermek yerine hesaba yatırdılar. Konut için yapacağım ödeme, hayat sigortası gibi ödemeler bu hesaptan havale ücreti alınarak yapılmış. Peşin verdiğim dosya masrafı ve expertiz ücreti var. Zaten faiz de ödüyorum. Buna rağmen bir de hesap işletim ücreti almalarını haksız buluyorum. Kesilen ücretlerin hesabıma iadesini istiyorum.

Songül 62 Okunma

Cevaplar

  • Songül16 Nisan 2013

    DENİZBANK ın hesap işetim ücretilerini arttırıp GERİYE DÖNÜK olarak tpoluca alması da ayrı bir şaibe ve rahatsızlık konusu!

  • Denizbank Temsilcisi22 Mart 2013

    Müşterimiz Sn Songül Ç. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön