12 Şubat 2014 #2289772

Denizbank Hesap İşletim Ücreti Kesiyor!

Denizbank'tan kullanmış olduğum konut kredisinin ödenmesi için adıma açılan hesaptan aylık 7-8 TL hesap işletim ücreti adı altında para kesilmektedir. Yakın zamanda bankadan gelen SMS'de 01.03.2014 tarihi itibari ile hesap işletim ücreti 9,5 TL olacağı tarafıma bildirildi.


Zaten kullandığım konut kredisinin faizi yaklaşık 37500 TL gibi büyük bir tutar olmasına rağmen ( dosya masrafları hariç ) bu hesap işletim ücretinin tamamen haksız ve yanlış olduğunu düşünmekteyim. Bunun iptali ve geriye dönük tarafıma ödeme yapılması konusunda yardımlarınızı bekliyorum.

Serkan 88 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimiz Sn Serkan T. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön