25 Ocak 2014 #2255918

Denizbank Hesap İşletim Ücreti Kesintisi Yapacakmış!

Yaklaşık 15 yıldır müşterisi olduğum Denizbank hesap işletim ücreti adı altında bir kesinti yapmaya başlayacağını bildirdi. Taksit ödemelerim sürdüğü için hesabı da kapatamıyorum. Şubeyi aradım, eğer su, elektrik vs. faturalarımı otomatik ödemeye aldırırsam, bu kesintiyi yapmayacaklarını aksi takdirde bunu ödemeye mecbur olduğumu söylediler.


Yeni hesap açmak isteyene bunu teklif ederler, kişi de ona göre o bankayla çalışıp çalışmamaya karar verir. Taksit ödemelerim sürerken hesaptan kesinti yapmak, bunu ödemeye de mecbur bırakmak haksızlıktır!

Alp 57 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimiz Sn T. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön