26 Nisan 2013 #1765748

Denizbank Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

Yaklaşık 2,5 yıldır mortgage kredi müşterisi olduğum banka, 2012 yıl sonuna doğru üst üste beni arayarak otomatik fatura talimatı için benden fatura istediler. Bende faturalarımın başka bankadan ödendiğini defalarca söyledim. Şimdi bununla yetinmeyip 2 yıl sonra ''her nedense'' benden mortgage hesabımda hesap işletim ücreti almaya başladılar.


Bunun doğrultusunda da bu ay ki kredimi eksik ödendi göstererek, evime kredim ödenmediği için ihtarname çektiler. Topçular Şubesinde'ki B. Y. isimli şahsiyet bana ''daha önce istisnanız varmış, şimdi yok'' gibi haddini aşan bir tavır takınmıştır. Maddi ve manevi uğramış olduğum bu zararın acilen geri ödenmesini talep ediyorum.

Cenk 211 Okunma

Cevaplar

  • Cenk27 Nisan 2013

    Merhaba, Verilen cevabınıza hiç şaşırmadım. Herkese verdiğiniz klasik cevabı kopyalayıp yapıştırmışsınız. 1.si bana açmış olduğunuz hesap mortgage kredi hesabıdır. Ben bu hesabı kredi ödemenin dışında kullanmıyorum. Dolayısıyla bu yüzden de masraf ödemem. İsterseniz hesabımı kapatın, kredimi her ay bankanıza elden getirip ödeyeyim. Lütfen biraz mantıklı açıklamalarla gelin. Krediyi bedavaya mı satıyorsunuz da üstüne açmış olduğunuz hesaptan masraf alıyorsunuz ? Kaldı ki tehdit ederek, otomatik ödeme talimatı verirsem masraf almayacağınızı, yoksa alacağınızı da söylüyorsunuz. Acilen bu masrafların bana iadesini ve kredimde açtığınız eksikliğin giderilmesini istiyorum. Aksi takdirde kredimi başka bankaya taşıyıp sizi de mahkemeye vereceğim.

  • Denizbank Temsilcisi26 Nisan 2013

    Müşterimiz Sn Cenk E. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön