11 Ekim 2013

Denizbank Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

Ailemin bana güçlükle yollayabildiği aylık 200 TL öğrenim ücretinin 110 TL'si Denizbank tarafından hesap işletim ücreti olarak tek seferde ekim 2013 de kesilmiştir. Bu durum beni fazlasıyla mağdur etmiştir. Kesilen bu tutarın 1590-3****70-351 nolu hesabıma yatırılmasını talep ediyorum.

Salim 88 Okunma

Cevaplar

  • Salim11 Ekim 2013

    Sayın Dişlioğlu , Bankamıza iletmiş olduğunuz hesap işletim ücreti hakkında şikayetinizin detaylı incelenmesi ve müşteri bilgilerinizin teyidi için 444 0 800 no'lu İletişim Merkezi yetkililerimiz ile irtibata geçmenizi rica ederiz. CEVAP BUDUR. önce zaten bankayı aradım bir sonuç alamadığım için bu merciye başvurdum şikayetinizin detaylı incelenmesi için bankamızla iletişime geçin diyor her türlü alacak ve gereksiz poliçe vb. durumlarında sürekli arıyorsunuz biz şikayetçi olduğumuz zaman biz sizi aramak zorunda kalıyoruz bunun neresini anlamakta zorlanıyorsunuz hesabıma yatan 200 TL paranın 110 TL sini tek seferde kesiyorsunuz.

  • Denizbank Temsilcisi11 Ekim 2013

    Müşterimiz Sn Salim D. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön