03 Aralık 2014

Denizbank Hesap İşletim Ücreti Alıyor.

48 ay vadeli kullandığım ve 43 taksitini ödediğim kredi ile ilgili hesaptan işletim ücreti kesiliyor. Krediyi kullanmak için zorunlu olduğu söylenen ve bu sebeple aktif olan hesaptan işletim ücreti kesmek hangi hizmet anlayışıyla örtüşüyor? İlk itirazım (sanırım hizmeti almaya başladıktan 1 yıl sonra) şubedeki arkadaşlar yanlışlıkla kesildiğini ve düzelttiklerini artık kesilmeyeceğini ancak daha önceki kesilenleri iade edemeyeceklerini belirttiler. Evet saf yerine koymaktan başka bir şey değil. Daha sonra tekrardan hortlayan bir hesap işletim ücreti. Bu zamana kadar kesilen bütün işletim ücretlerinin iadesini istiyorum.

İsmail 349 Okunma

Cevaplar

 • İsmail09 Aralık 2014

  ilgili birimden yönelttiğim sorulara otomatik cevap geliyor. benim derdimi anlamamakta ısrar ediyorlar.

 • Denizbank Temsilcisi09 Aralık 2014

  Müşterimiz Sn İsmail İ. tarafından 05/12/2014 tarihinde iletilen bildirime 05/12/2014 tarihinde e-posta ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü

 • İsmail03 Aralık 2014

  gerekli incelemeleri bilgilerim olmadan nasıl yapacaklar?

 • Denizbank Temsilcisi03 Aralık 2014

  Müşterimiz Sn İsmail İ. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön