22 Mayıs 2014

Denizbank Hesap İşletim Ücreti Alıyor

Denizbank Topkapı Sanayi Şubesinde bulunan maaş hesabımdan yetkileri olmadığı halde Eylül ayından beridir hesap işletim ücreti adı altında sürekli para kesiliyor. Call Centerı aradığımda bunu şubeden yapabileceğimizi söylüyor. Şubeden ulaşmak imkansız. Ben her ay verdiğim parayla kalıyorum. Şube; Genel Müdürlüğe topu atıyor. Sıkıldım! Çözüm değil sadece bahane üretiyorlar.

Tuba 182 Okunma

Cevaplar

  • Tuba22 Mayıs 2014

    Sayın yetkili; Mail adresime şikayetimle ilgili vermiş olduğunuz cevap benim sorumum cevabı değil.Evet açılan bütün hesaplardan hesap işletim ücreti tahsil edilir ancak bugüne kadar çalıştığım hiçbir maaş hesabı böyle bir kesinti yapmadı.Tekrar söylüyorum nezdiniz de bulunan hesabım tarafımca açılmış bir hesap değildir,maaş hesabımdır.Konuyu bu şekilde inceledikten sonra geri dönüşünüzü bekliyorum.

  • Denizbank Temsilcisi22 Mayıs 2014

    Müşterimiz Sn Tuba P. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön