19 Şubat 2013 #1641970

Denizbank Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

Denizbank Adana turgut özal şubesinde 6 ay önce çalışanları herhangi bir hesap ücreti öğrencilerden alınmayacağını söylediler. fakat 6 ay sonra hesap ücreti kesildiğini farkettim. bunun için şubeye gittiğimde ise çalışanlarının öyle bir şey söylemeyeceğini savundular.


Ayrıca şubede sürekli tek kasa çalışıyor.müşteri temsilcileri eğer krediye başvurmuyorsan seninle ilgilenmiyor. müşteri temsilcisinde sıra numarası almak yok. denizbank gibi bir bankaya bu acemilik ve yanlış personel seçimi yakışmıyor.

Doğaç 39 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi19 Şubat 2013

    Müşterimiz Sn Doğaç D. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön