23 Mart 2013 #1702538

Denizbank Hesap İşletim Ücreti Alınmayacak Denilmesine Rağmen Alındı!

Denizbank A.Ş 4270846 Hesap numaralı Müşterisiyim, 20.11.2012 Tarihinde Bireysel İhtiyaç kredisi kullandım, Tarafıma açılan vadesiz hesaptan hesap işletim ücreti alınmaması için 2 farklı fatura için otomatik ödeme talimatı verdiğim taktirde hesap işletim ücreti alınmayacağı beyan edildi.


Bende bu durum karşısında 2 farklı GSM Faturam için otomatik ödeme talimatı verdim, Fakat Vadesiz hesabımdan 16.02.2013 tarihinde toplamda 24,16 TL hesap işletim ücreti aldıklarını görmekteyim.


Bu duruma şubeye giderek itiraz etmeme rağmen bireysel müşteri temsilcisi ''hesap işletim ücreti alınmış'' demekten başka bir bilgi vermemiştir.


Bu durumu diğer ilgili mercilerle de paylaşacağım.

Selma 36 Okunma

Cevaplar

  • Selma25 Mart 2013

    Bankanızdan aldığım cevap şu şekildedir, ''Sayın Tüysüzoğlu , Denizbank web sitemizden ilettiğiniz işleminiz incelenmiş olup,faturalarınızın her ikiside aynı ay içerisinde tahsil olduktan sonra hesap işletim ücreti alınmayacaktır.Bankamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür eder, sağlıklı ve mutlu günler dileriz.'' Benim otomatik ödeme talimatım ve vadesiz hesabımda ödemenin gerçekleştirilebileceği meblağa bulunmaktaydı. Sizlerden tahsil edilen ücretin iade edip edemeyeceğinizi teyit etmenizi bekliyorum.. Bankanız ile süreci sonlandıramazsak, Durumu Türkiye Bankalar Birliği - Hakem Heyetine dilekçe ile bildirerek ilerleyeceğim. Sizlerden geri dönüş beklemekteyim.

  • Denizbank Temsilcisi25 Mart 2013

    Müşterimiz Sn Selma T. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön