14 Şubat 2013 #1632421

Denizbank Hesap İşletim Ücreti Alınıyor!

Bugün Denizbank kurtaran hesap bakiyemi sorguladığımda hesabımdan 2012 yılı ilk 6 ay (her ay için 6 tl) 2. 6 ay (her ay 7 tl) 2013 yılı ocak ayı ve şubat ayı içinde hesap işletim ücreti alındığını gördüm. Alınan ücretlerin hesabıma acilen iadesini istiyorum.

Hava 85 Okunma

Cevaplar

  • Hava19 Şubat 2013

    Bankanızın uygulamış olduğu sistem gereği hesaplarımdan uzunca bir süre çeşitli kesintiler adı altında paralarımı kestiniz. Şimdi bu site aracılığı ile benden haksız yollarla tahsil etmiş olduğunuz hesap işletim, kart aidat ve fazla kesilen tüm paralarımı kullanıp iptal edilen tarihe kadar geri iadesini talep ediyorum. Aksi durumda haklarımı hukuki yollarla arayacağımı tarafınıza bildirir.

  • Denizbank Temsilcisi14 Şubat 2013

    Müşterimiz Sn Hava Ç. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’na iletebileceğinizi belirtmek isteriz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön