11 Şubat 2014 #2287298

Denizbank Hesap İşletim Ücreti Aldı

2006 yılından beri Denizbank'ın müşterisiyim. Ayrıca hesabımda bankanızda hesabım açık fakat uzun süredir aktif olarak kullanmamaktaydım. Ardından hakem heyeti kararıyla dosya masrafımın iadesini sağladınız fakat hesaba yatan 262 TL dosya masrafı iadesinden 96 TL hesap işletim ücreti kesintisi olmuştur.


Bankanız müşteri hizmetlerini aradığımızda ise zorla otomatik ödeme talimatı vermemi talep ediyorlar. Ücret iadesi için zaten kredi kartını banka ürünü olarak kullanmaktayım ayrıca kredi kartından zaten otomatik ödeme talimatı vermişim bu nedir. Denizbank'a hiç yakışmayan bir davranış verdiğinizi geri alıyorsunuz.

Ünal 178 Okunma

Cevaplar

  • Ünal11 Şubat 2014

    Standart Cevap Kopyala Yapıştır Yapmayın Lütfen

  • Denizbank Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimiz Sn Ünal K. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön