Denizbank Hesabımın İzinsiz Kullanımı!

Ahmet Ahmet4 yıl önce

Denizbank Şair Eşref şubesinden 2011 yılında 5 yıllık ev kredisi kullandım ve aylık 5150 TL ödeme yapıyorum. Hesabım açıldığı dönemde ek hesapta tanımlanmıştı. Kredim nedeniyle bankanız aracılığı ile DASK ve ev sigortası yaptırıyorum. Ancak sigorta poliçeleri bana ulaşmadığı gibi defalarca ödeme kanalları için benimle iletişime geçmelerini istememe rağmen ek hesabımdan poliçe bedelleri kesilip faiz ödemek zorunda bırakıldım.

Sonunda ek hesabımı kapattım ancak otomatik fatura ödemelerim için hesabımda bıraktığım paradan sigortalar için iznim dışında ödeme yapılmıştır ve faturalarım ödenememiştir. Çok mu zor bir arayıp nasıl ödemek istiyorsunuz poliçenizi diye sormak?

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Ahmet 4 yıl önce

Banka bana ulaşarak sorunumu çözdü. Teşekkür ediyorum

Denizbank Logo Denizbank 4 yıl önce

Müşterimiz Sn Ahmet Y. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler