Denizbank Hesabımdan Ücret Kesiyorlar!

Osman Osman6 yıl önce

Denizbank'a ait kredi kartımın tüm borcunu sıfırlayıp kartımı memnun olmadığım için iptal ettirdim. Fakat sonrasında incelediğim hesap özetim de usulsüz kesilen paralar olduğunu fark ettim.

Benden hiç bir şekilde telefonla sözlü ya da benim imzamla yazılı iznim olmadan ve yine bilgim dahilinde olmayan kredi kartı koruma sigortası adı altında 99 450 TL alınmış.

Aynı şekilde bir kez de 50 00tl de Cashback kampanya-CRM iptal adı altında kampanya isteğim olmadan param çekilmiş. Tüm bu usulsüz ve iznim olmadan çekilen toplam 149 450 TL paranın iadesinde bana yardımcı olmanızı rica ediyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Osman 6 yıl önce

asla asla

Denizbank Logo Denizbank 6 yıl önce

Müşterimiz Sn Osman B. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler