20 Şubat 2013 #1644773

Denizbank Hesabımdan Nakit Çekti!

19.11.2012 tarihinde hesabımdan 93,33 tl bankanız tarafından haksız olarak tahsil edilmiştir.Aynı tarihte Rumeli Şubesinden Yu*** bey ile görüştüm ancak şu ana kadar hiçbir gelişme olmamıştır. Halen tarafımla irtibata geçilmemiş ve bilgilendirme dahi yapma zahmetinde bulunmamışlardır.

Hakan 46 Okunma

Cevaplar

  • Hakan22 Şubat 2013

    Banka tarafından kendime ulaşan bilgiye göre; ilgim olmayan bir firma tarafından yaşanan olumsuzluk yüzünden firma yetkililerinde tahsil edilmesi gereken meblağ tarafımdan tahsil edilmiş. Tarafıma ulaşmayan bir ihtarnamenin ödemesi olarak şahsımdan alınmasına karar vermişler. Deniz bank bu usulsüz tutumunu düzelteceği halde haklı olduğunu savunmaktadır. Bira an evvel madüriyetimin Deniz Bank tarafından giderilmesi gerekmektedir.

  • Denizbank Temsilcisi20 Şubat 2013

    Müşterimiz Sn Hakan A. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön