20 Haziran 2013

Denizbank Hesabımdan Habersiz Para Çekilmiş!

Denizbank Ayazağa şubesi müşterisiyim. Kiptaş' dan ev aldığımdan dolayı kredi kullanıldı. Ay sonunda almış olduğum evi borcu ile beraber devir ettim ve ödemeyi şubenizde çalışan K. Bey' in ısrarları üzerine vadeli hesaba yatırdım. Kendisine hesap işletim ücreti vs. gibi ücretleri kabul etmeyeceğimi söyledim.Kendisi de bana otomatik ödeme talimatı vermemi söyledi.


Otomatik ödeme talimatı vermeme rağmen hesabımdan yine hesap ücreti kesildi. Bunun iadesini beklerken bugün hesaba bir baktım ki hesapta bakiye olmadığı halde kredili hesaptan "Hesap açım şifre ücreti" adı altında 5,25 TL çekilmiş. Haberim olmadan ve hesapta bakiye olmadığı halde çekilen bu ücretin iade edilmesini talep ediyorum.

Nihat 92 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi20 Haziran 2013

    Müşterimiz Sn Nihat A. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön