24 Ocak 2014
Yorum Yap
#2254755

Denizbank Her Sene Kesilen Sigortaların Poliçesini Göndermiyor!

Denizbank'tan Aralık 2010'dan bugüne konut kredisi kullanmaktayım. 4 senedir her ocak ayında benim herhangi bir onayım olmadan DASK ve Hayat Sigortası Poliçe bedelleri hesabımdan düşülüyor.Geçen sene hayat sigortasını telefonla iptal ettirdim, DASK'ta çok fark olmadığından kabul ediyoruz. En büyük sorun (bu ayın başında mail atmama rağmen)ne tekliflerini ne de poliçelerini göndermiyorlar. Hesabımdan kesilen paranın neye istinaden kesildiğini bilmiyorum.


Maalesef şubede işlemlerimi yapan bankacım, diğer bir çok konuda olduğu gibi haftalardır maillerime cevap vermiyor. Konuyla ilgili Denizbank'ın şahsımla irtibat kurmasını rica ediyorum, mümkünse farklı şubeden hizmet almak istiyorum.

Ahmet 171 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi24 Ocak 2014

    Müşterimiz Sn Ahmet C. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler