21 Şubat 2013 #1645732

Denizbank Her Ay Para Kesiliyor!

Deniz bank beni her sene çıldırtıyor. Kullanmadığım hesaptan bir ara bana sormadan avans hesap tanımladılar bende ihtiyacım olduğu için kullandım yaklaşık 750 tllik bir miktar ve her ay yaklaşık 40 tl gibi faiz ödüyorum ve yıllık %59 tutarında bir fazdır bu. Şikayetim zaten her ay fazi alıyorlar. Bir de her ay üzerinden hesap işletim ücreti diye ne varsa alıyorlar.


Yök 7 tl yok varsa 9 tl. Böyle bir saçmalık görmedim. Bu paraların iadesini istiyorum yoksa bu hesabı direk kapatıp bankayla ilişkimi keserim. Ben böyle bir uygulama görmedim bu paranın alınması yasal değil. Kanunda var. Bu ay asgeri tutarını ödedim gitmiş banka paranın bir kısmını aylara bölerek hesap kesim ücretine kesmiş.

Emrah 94 Okunma

Cevaplar

  • Emrah21 Şubat 2013

    Bahsettiginiz kanun yapılan hizmetten bahsediyor sayın denizbank siz bana her ay faiz yansıtıp kullanmadığım hesaba ne hizmeti yaptıniz da hizmetten ücret alıyorsunuz her ay için 7 tl..eder bir senede 84 tl.para.yazık bu paraya benden her ay 40 tl faiz zaten alıyorsunuzbenim mail adresime kanunun maddelerini gönderneyin boşuna. Ben kanunlari çok iyi biliyorum.aldığıniz. Haksız paraları geri yatırın.yolda bundan sonraki adresim başbakanlik olacak.ve hesabımı derhal kapaticagim.bilginize sunarım.

  • Denizbank Temsilcisi21 Şubat 2013

    Müşterimiz Sn Emrah K. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön