Denizbank Hayat Sigortasının İadesi

Serdar Serdar6 yıl önce

Denizbank'tan 3 yıllık ihtiyaç kredisi kullanmıştım. Kredi alırken şube sorumlusu 3 yıllık hayat sigorta ücretinin peşin alındığını şayet erken ödeme yaparsam sigortamın iade edileceğini belirtmişti. Ben de 15 ay önce kredi borcumu kapattım ve hakkım olarak 1 senelik hayat sigortamın iadesini istedim. Onlar da hesabımı kapayamayacağımı, kaparsam bu ücreti talep edemeyeceğimi onaylanırsa paranın bu hesaba yatması gerektiğini ve en az 1-2 ay beklemem gerektiğini belirttiler.

Hesabımı kapatamadığımdan dolayı da kullanmadığım hesap üzerinden her ay hesap işletim ücretleri kesmeye devam ediyorlar. Lütfen en kısa zamanda hayat sigortamın iadesini yapılmasını ve hesabımın kapatılmasını istiyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Denizbank Logo Denizbank 6 yıl önce

Müşterimiz Sn Serdar E. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler