12 Nisan 2013 #1738427

Denizbank Hayat Sigortası Ücreti Alındı!

Eylül ayında Denizbanktan üretici kart aldım alım zamanın iki kefil eşleri dahil çiftçi kayıt sistemi gibi belgeler aldılar. Kartın limiti 10000 tl idi. Kasım ayının 12 sinde 5 aylık kullandım. Kullandığım zaman 765 tl banka kesintisi adı altında kesinti yapıldı. Kullanım şekli gübre alımı. Ödemem gereken miktar 10000 tl olması gerekirken ve ödeme gününe daha bir gün varken ödemeyi yaptım. Hayat sigortası adı altında 122 tl hayat sigortasının gecikme faizi 14 tl dosya masrafı 105 tl toplamda 241 tl fazladan para tahsil ettiler. Banka memurunun kullandığı kelime sana zorla mı verdik kırıp at cümlesi oldu.

Erdal 69 Okunma

Cevaplar

  • Erdal12 Nisan 2013

    Deniz Bank ın attığı email bugün atmış Sayın Arslan , Müşteri Memnuniyeti Bölümümüze ilettiğiniz talebinize olumlu yanıt veremiyoruz. Bankamıza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür eder, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Saygılarımızla, DenizBank A.Ş.

  • Erdal12 Nisan 2013

    Deniz Bank müşteri temsilcisi bu gün aradı ve hayat sigortasının geri ödenmesi için baş vurunuzu aldık en kısa zamanda size döneceğiz dedi.Pek olumlu döneceksiniz gibi bakmıyorum bu durumu ödediğim fazladan parayı istiyorum.

  • Denizbank Temsilcisi12 Nisan 2013

    Müşterimiz Sn Erdal A. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön