Denizbank Hayat Sigortamı Geri Ödemedi!

Pınar Pınar6 yıl önce

17.03.2006 tarihinde Çanakkale Denizbank şubesinden 2370 196791***** hesap no'su ile 1,75 faiz oranıyla 60 ay vadeli tüketici kredisi kullandım. 5 yıllık hayat sigortası pirimi olan 1555 tl'yi peşin olarak kredi tutarından kesildi.2008 şubat ayında bankaya olan borcumun tamamını ödedim hayat sigortası farkını geri istediğimde poliçeyi göremediklerini ifade ettiler.

Hatta çalışan bir bayan 2011 yılı geçtiği için sigorta süresinin bittiğini parayı geri almamın mümkün olmadığını ifade etti. Çanakkale tüketici hakem heyetine gittim fakat sigortayla ilgili işlem yapamadıklarını söylediler. Tutarın karşısında 2370VH490**** P. K. VH şeklinde bir ibare var poliçe no'su olabilir diye düşünüyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Pınar 6 yıl önce

bir daha denizbankın önünden bile geçmem böyle kurummu olur

Denizbank Logo Denizbank 6 yıl önce

Müşterimiz Sn Pınar K. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler