21 Kasım 2015

Denizbank Harcama İtiraz İşlemim Çok Uzadı!

05.11.2015 tarihinde Denizbank'a kredi kartı harcama itirazı için dilekçe verdim. Diğer bankalar 1 hafta içinde müşterilerinin itirazını onaylayarak harcamalarını hesaplarına geçirmesine rağmen Denizbank, 2 haftadır tarafıma mesaj bile atmadı.

İletişim merkezini aradığımda ise: "Dilekçeniz inceleniyor. " dendi. Fakat; dilekçe hakkında ayrıntılı bilgi alacağım "chargeback" uzmanı kişisel müşteri temsilcisine bile ulaşamıyorum. Diğer bankalar, müşterilerine hızlıca dönmesine rağmen Denizbank, süreci çok uzatıyor.

Durmuş 121 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi23 Kasım 2015

    Müşterimiz Sn Durmuş T. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön