16 Mart 2013 #1689675

Denizbank Haksız Yıllık Kart Aidatı Kesiyor!

3 yıldır ****70004078**** nolu kredi kartını kullanıyorum. Kredi kartımla pek çok harcama yaptım ve bugüne dek ekstre gelmeden önce bütün ödemelerimi eksiksiz yatırdım. Buna rağmen benden geçen yıl ve bu yıl haksız yere yıllık kredi kartı aidatı alınmıştır.


Diğer bankalar kredi kart aidatı almazken siz kapattırmak istediğim ve bir ay dahi kullanmadığım kredi kartımdan tekrardan aidat alıyorsunuz. Bu yüzden kredi kartımı tamamen kapattırmak istedim çalışanız da bana -kapattırırız ancak 51. 75 lira olan kredi kartı aidatını ödemek zorundasınız- dedi. Bu nasıl bir hizmet anlayışıdır. Bu ve bundan önceki kredi kartı aidatlarının geri ödemesini istiyorum aksi takdirde yasal haklara başvuracağım.

Aslı 40 Okunma

Cevaplar

  • Aslı19 Mart 2013

    Anladığım kadarıyla müşteri hizmetleri oyalamak için ilgileneğiz diyor ve geçiştiriyor.En kısa zamanda size dilekçe gönderip eski hesap ekstirelerimle hakem heyetine başvuracağım ve son 3 yılın kredi kartı aidatını isteyeğim.

  • Denizbank Temsilcisi18 Mart 2013

    Müşterimiz Sn Aslı S. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön