17 Eylül 2014

Denizbank Haksız Ücretlendirme!

Bankanızdan üç yıl önce konut kredisi kullandım.Ayrıca kredi kartınızı da kullanmaktayım.Ne kredi borcum var ne de kart borcum. Ancak bilgim olmadan ve kredi sözleşmemizde olmadığı halde açtığınız KMH [kredili mevduat hesabınız ] nedeniyle de halen 457.37 Tl borçlu gözükmekteyim.

Bunun 165 lirasının hesap işletim ücreti olduğunu öğrendim. Geçen ay bulunduğum yerde ödeme yapacak yer bulamamış kart borcumu sadece bir gün geciktirmiştim, kalanı da o. KMH niz onun asgarisini ödemiş, şimdi bunları faiziyle istiyor.Geçen yıl bilmeden ödediğim 175 lirayı da iade ederek bu hesabı ve asla kabul etmeyeceğim bu sanal borçları kapatmanızı ivedilikle rica ediyorum.

Hüseyin 320 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi17 Eylül 2014

    Müşterimiz Sn Yüksel A. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön