03 Mayıs 2013 #1777742

Denizbank Haksız Kesintiler!

30****4 TC. numaralı Denizbank müşterisiyim. Konut kredisi kullandığımda benden ekspertiz ücreti ve dosya ücreti adı altında haksız olarak tahsil edildi. Ayrıca kredimi iki defa yapılandırdığımda da ayrıca dosya masrafı adı altında iki defa haksız olarak tahsil edildi. Tarafımdan haksız tahsil edilen bu tutarların tarafıma geri ödenmesini istiyorum.


Aksi halde gerekli hakem heyetleri ve ilgili mahkemelere başvuru yaparak hakkımı sonuna kadar arayacağımı özellikle belirtmek istiyorum. En kısa sürede ilgili tutarların tarafıma ödenmesini rica ederim.

İrfan 322 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Müşterimiz Sn İrfan B. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön