21 Haziran
#12146983

Denizbank Haksız Dosya Masrafı Aldı!

Geçen günü üretici kredisi başvurusu yaptım 5000 TL'lik 7500 TL olarak 2 yıllık ödeme planı yaptırdım paramı çekmek istediğim zaman 4800 TL olarak olabileceğini söylediler. Neden böyle olduğunu sorduğumda dosya masrafı olduğunu söylediler.


Ben de borcum bittiğinde dosya masrafını alıp alamayacağımı sorduğum zaman bu parayı geri alamayacağımı söylediler. Dosya masrafını nasıl geri alamıyoruz lütfen yardım edin nasıl alabiliriz bu parayı.

Emral Emral 505 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi21 Haziran

    Değerli Müşterimiz, ilettiğiniz bildiriminiz Bankamıza ulaşmış olup incelemelerin başlatılması amacı ile kayıt altına alınmıştır. Değerlendirmelerimiz hakkında, kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden en kısa sürede size bilgi verilecektir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikâyet, öneri ve taleplerinizi www.denizbank.com.tr internet sitemizde yer alan ”Deniz Dinliyor” linkinden “Müşteri Memnuniyeti Formu” ya da 0850 222 0 801 numaralı ’’Önce Müşteri Hattı’ndan bize iletebilirsiniz.’’ Saygılarımızla, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü

Ziyaretçi Yorumları