17 Temmuz 2018
#10670341

Denizbank Hak Edilmiş İndirimi Yansıtmıyor

27 Haziran tarihinde Yukko.com sitesinden 45380621 sipariş kodlu 332,61 TL tutarında (30 TL hediye çeki kullanarak) bir alışveriş gerçekleştirdim. Ödemeyi Deniz Bonus'un Yukko kampanyasından yararlanmak için Deniz Bonus kredi kartım ile yaptım. Ödeme sonrasında tarafıma herhangi bir indirim yapılmadığını fark ettim.


Bununla ilgili kayıt oluşturduğumda ise hediye çeki kullandığım için indirim yapılamadığı tarafıma iletildi. Ekte yer alan kampanya şartlarında yer aldığı üzere ne web sitede (Yukko.com) ne de Denizbank'ın kendi mobil uygulamalarında kampanya ile ilgili hediye çeki kullanılan alışverişlerde indirim yapılmayacağına dair bir uyarı bulunmamaktadır.


Bu bahsettiğiniz husus kampanya şartlarına aykırıdır ve şartlarda yer almamaktadır. Hak ettiğim indirim tutarı olan 50 TL indirim bedelinin ekstreme yansıtılmasını istiyorum.

Emre Emre 645 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Emre19 Temmuz 2018

    Bir banka düşünün ki kendi yaptığı kampanya ile kendi müşterisini mağdur edip başka bir firmaya yönlendiriyor. Kampanya şartlarını sağlamış olmama rağmen indirim yansıtılmıyor. Yukko ile görüşmeme istinaden yukko bana 2 adet çek birleştirilemez diyor. Onlara da bu kampanyanın hediye çeki olmadığını direk indirim olarak yansıyan bir kampanya olduğunu anlatamıyoruz. Bankanın kendi koyduğu şartları tekrar gözden geçirmesi gerekiyor.

  • Denizbank Temsilcisi17 Temmuz 2018

    Değerli Müşterimiz, ilettiğiniz bildiriminiz Bankamıza ulaşmış olup incelemelerin başlatılması amacı ile kayıt altına alınmıştır. Değerlendirmelerimiz hakkında, kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden en kısa sürede size bilgi verilecektir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikâyet, öneri ve taleplerinizi www.denizbank.com.tr internet sitemizde yer alan ”Deniz Dinliyor” linkinden “Müşteri Memnuniyeti Formu” ya da 444 0 801 numaralı ’’Önce Müşteri Hattı’ndan bize iletebilirsiniz.’’ Saygılarımızla, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü

Ziyaretçi Yorumları