10 Haziran 2014

Denizbank Habersiz Kredi Kartı Çıkarmış Şimdi Arayıp Borcun Var Diyor!

9 yıl önce çalışmakta olduğum iş yeri tarafından adıma Denizbank'tan maaş kartı verildi. Kesinlikle kredi kartı başvurum olmamıştır. Daha sonra iş yerim maaş anlaşmalı olduğumuz bankayı değiştirdi. Şimdi bunca yıl hiç kullanmadığım maaş kartım üzerinden bir kredi kartı adıma çıkartılmış ve ortada olmayan bu karta sigorta yapılmış olduğunu yeni öğrendim.


Denizbank'tan Kredi kartı isteğim ve onayım olmamıştır. İstekte bulunmadığım bu ''hayali'' kredi kartı elime ulaşmamıştır.


Şimdi borcum olduğuna dair sürekli banka çalışanları tarafından aranmaktayım. Bu anlamsız borcunuzu ödeyin yoksa avukat aracılığı ile icraya vereceğiz telefonları sebebiyle hayal kırıklığı yaşadım. İl hakem heyetine başvuracağım...

Selahattin 690 Okunma

Cevaplar

  • Selahattin16 Haziran 2014

    hiç bir çözüm üretmeyen.artık kesinlikle çalışmayacağım banka denizbank.

  • Selahattin10 Haziran 2014

    Benim 20 günden beri süren bu kredi kartı borcunuz var telefonlarından ,ortada olmayan ve kabul etmediğim onay vermediğim ,kredi kartı sorunum yüzünden hastalandım.Emes hastasıyım.Bu hayali kart yüzünden tüm moralim ,hayatım olumsuz etkilendi.Borcu ve kartı kesinlikle kabul etmiyorum. Şimdi savcılığa gidiyorum gerekli şikayetimi yapıcam. denizbank maddi ve manevi olarak bana zarar vermiştir.

  • Denizbank Temsilcisi10 Haziran 2014

    Müşterimiz Sn Selahattin T. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön